Warta Czarter

  • jacht_Bonito.jpg
  • barka_Voyager.jpg
  • Sun_Camper.jpg
  • jacht_statera.jpg

Voyager - sezon 2022 c.d.

Został wolny ostatni etap Kostrzyn - Oborniki. Start 4 września - jak by ktoś chciał przepłynąć Wartą 200 km na koniec lata to zapraszamy.  

Voyager - sezon 2022

W tym roku organizujemy etapowy rejs do Pragi.
Mamy jeszcze nie obsadzony odcinek powrotny z Burga w Niemczech w stronę Polski. Po drodze Brandenburg, Poczdam, Berlin, może być podnośnia w Niederfinow (lub druga strona, czyli śluza w Eisenhüttenstadt), krótki odcinek Odry i Warta (Kostrzyn, Gorzów, Santok, Międzychód, Sieraków, Wronki, Oborniki). Start tego etapu 21 sierpnia 2022. 

Voyager - sezon 2021

Po rocznej przerwie Voyager wrócił na wodę. W tym roku będziemy pływać po Warcie, Noteci oraz wybieramy się Odrą na wody Zalewu Szczecińskiego.

Zapraszamy!

Fanaberia M - sezon 2020

8 lipca Fanaberia wyrusza w rejs do Paryża (przez Amsterdam). Wolna jest jeszcze jedna kabina dwuosobowa. Rejs ze Stepnicy do Paryża będzie trwał około 1 miesiąca. Jest możliwość płynięcia tylko na wybranym odcinku tej trasy (szczegóły do uzgodnienia z kapitanem).
W drodze powrotnej wolne są 2 kabiny. W pozostałym okresie jacht ten będzie dostępny w okolicach Szczecina. Zapraszamy!!!

Voyager - sezon 2019 na Noteci

Ze względu na bardzo niskie stany wody na Warcie, Voyager będzie dostępny na szlaku Noteci, jeziora Gopło oraz jezior konińskich. Prawdopodobnie od lipca zostanie oddana do użytku śluza Okole i można będzie dopłynąć do Bydgoszczy.

 

 

Polecamy